Išaugus įvairių šiltinimo medžiagų pasiūlai, lengva susipainioti ir pasiklysti tarp informacijos. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį pasirenkant teisingą sprendimą? Kaip susidėlioti prioritetus, kas Jums ir Jūsų namui svarbiausia? Kokio rezultato tikitės?

Be abejo, daugelis įvardintų mažas energijos sąnaudas, kaip vieną pagrindinių kriterijų. Be to, rekomenduotina atkreipti dėmesį į pačią medžiagą – jos sudėtį, poveikį sveikatai, savybes bei, apskritai, apsvarstyti visą apšiltinimo sprendimą.

Pasirinkdami medžio vatą ir kitus medžio plaušų produktus, pirmiausia, pasirenkame ekologišką sprendimą. Ši medžiaga yra pagaminta iš natūralaus medienos pluošto, pasižymi puikiu vandens garų pralaidumu. Susidaręs garų perteklius yra natūraliai pašalinamas. Dėl šios priežasties, nesikaupia pelėsis, išvengiame nuostolių pastato konstrukcijose. Kvėpuojanti medžiaga užtikrina sveiką namų aplinką. Šią natūralią medžiagą neabejotinai įvertins tie, kam rūpi sveika gyvenamoji aplinka ir šeimos narių sveikata.

Medžio vata dažnai pasirenkama pastatų apšiltinimui taip pat ir dėl ypač gerų izoliacinių savybių tiek žiemos, tiek vasaros laikotarpiu – puikiai apsaugo ne tik nuo šalčio bet ir nuo karščio. Medžio vatos šilumos akumuliavimo savybės iki 2,5 karto pranašesnės už akmens vatą ir iki 3 kartų – už polistirolo ar stiklo vatos apšiltinimo sprendimus, dėl ko ženkliai sumažinamos energijos išlaidos. Ši medžiaga puikiai izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą: sumažina ir slopina aidą bei jo intensyvumą. Dar geresnės akustinės ir šiluminės varžos savybės pasiekiamos naudojant sistemoje su kitomis medžio plaušų izoliacinėmis medžiagomis.

Medžio vatos produktai neabejotinai pranašesnis pasirinkimas Jūsų sveikiems namams: apsauga nuo karščio ir šalčio, puiki garso izoliacija, lengai montuojama, nedegi medžiaga, nealergizuoja, malonus mikroklimatas bei tinkamas oro drėgnumo balansas namuose.

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę