Darbo laikas

Koks Jūsų darbo laikas?

Užsakymai priimami visą parą, visomis savaitės dienomis.

Sužinoti norimą informaciją galite bet kuriuo metu rašydami el. laišką adresu info@sveikastatyba.lt arba skambindami telefono numeriu +370 699 96861 arba +370 605 02747.

Pristatymas vykdomas darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

Noriu paklausti apie Jūsų siūlomas prekes

Ką daryti, jei prekės aprašyme pateikta informacija yra skirtinga lyginant su kitais tinklalapiais?

Rašykite mums el. laišką adresu info@sveikastatyba.lt, informaciją patikrinsime ir per 1 darbo dieną atsakysime.

Ar visos prekės sveikastatyba.lt yra kokybiškos?

Taip, visos sveikastatyba.lt parduodamos prekės yra kokybiškos. Mes bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie gali patvirtinti prekių kokybę bei prisiimti už tai atsakomybę.

Kodėl Jūsų parduotuvėje nėra nurodytų kainų?

Tiksli kaina priklauso nuo užsakomų prekių kiekio, svorio bei tūrio ir pristatymo vietos, todėl galutinę kainą klientas matys jam išrašomame pasiūlyme (išankstinėje sąskaitoje) prieš užsakymo patvirtinimą.

Prekių užsakymas

Kaip galima užsisakyti prekes?
 • Internetinėje parduotuvėje suformuojant prekių krepšelį ir įvykdant pirkimo procesą.
 • El. pašto adresu info@sveikastatyba.lt atsiunčiant užsakomų prekių sąrašą su tiksliais jų kodais ir kiekiais bei informacija, ar atsiimsite prekes patys, ar reikia pristatymo. Tokiu būdu užsisakius sąskaitą-pasiūlymą (išankstinę sąskaitą) atsiunčiame dienos eigoje.
Ar gali prekes pirkti įmonė?

Taip, prekes gali pirkti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Ar gali už prekes atsiskaityti vienas asmuo, o jas gauti kitas?

Taip, gali. Tačiau atliekant užsakymą būtina nurodyti šią informaciją: prekes gausiančio asmens vardą, pavardę ir pristatymo adresą arba prekes atsiimsiančio asmens vardą ir pavardę.

Šią informaciją galite pateikti ir po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo, tačiau tai turite padaryti kuo anksčiau rašydami el. pašto adresu info@sveikastatyba.lt ir nurodydami šią informaciją: prekes gausiančio ar atsiimsiančio asmens vardą ir pavardę bei užsakymo numerį.

Prekių pristatymas Lietuvoje

Ar galima prekes atsiimti pačiam?

Taip, patvirtinus užsakymą prekes galima atsiimti nemokamai šiuo adresu: Taikos pr. 141C, Kaunas, LT-51132.

Darbo laikas: pirmadienis–penktadienis, 8:30–17:00 val.

Kaip pristatomos prekės?

Prekes klientui pristatome per kurjerius užsakymo metu nurodytu adresu Lietuvoje. Kuris transportas prekių pristatymui bus parinktas (apie tai patvirtindamas užsakymą el. paštu informuos atsakingas darbuotojas), priklauso nuo konkretaus užsakymo, t. y., jei užsakomos prekės yra smulkios ir jų kiekis nedidelis, tikėtinas pristatymas per kurjerius, jei prekės stambiagabaritės, jų kiekis ar svoris didelis tikėtinas pristatymas mūsų transportu.

Per kiek dienų pristatote prekes?

Prekes klientui visada stengiamės pristatyti kuo greičiau, daugeliu atvejų, tikėtina, per 1–5 darbo dienas skaičiuojant nuo užsakymo patvirtinimo iš atsakingo darbuotojo gavimo arba apmokėjimo už prekes gavimo (jei klientas renkasi atsiskaitymą bankiniu pavedimu arba jei prekės bus pristatomos per kurjerius).

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad, jei užsakytų prekių neturime artimiausiame sandėlyje, pristatymo terminas, tikėtina, bus ilgesnis nei aukščiau įvardintas, t. y., užtruks, kol atsivešime iš gamintojo. Visais atvejais apie tikėtiną konkretaus užsakymo pristatymo terminą el. paštu ar telefonu informuoja atsakingas darbuotojas.

Ką reiškia užsakymo statusas?
 • Užsakyta

Užsakymas pateiktas, tačiau dar nevykdomas. Pirma užsakymo būsena, turinti du rezultatus: arba užsakymas atmetamas (netyčia padarytas užsakymas), arba jis patvirtinamas (padaromas apmokėjimas, suderinama užsakymo informacija, teisingai supildomi visi užsakymo duomenys).

 • Laukiama apmokėjimo

Sulaukus apmokėjimo iš banko prašymo statusas bus pakeistas į Vykdomas.

 • Vykdomas

Užsakymas pradedamas vykdyti. Jei prekė yra sandėlyje, ją pradedama pakuoti. Jei prekės sandėlyje neturime, iškart siunčiamas užsakymas tiekėjui.

 • Atlikta

Užsakymas atsiimtas arba pristatytas gavėjui pasirinktu būdu.

 • Atšaukta

Užsakymas atmestas (netyčia padarytas užsakymas).

 • Gražinta

Prekė yra grąžinta.

 • Nepavyko

Negautas apmokėjimas iš banko.

Kokiu laiku pristatomos prekes?

Prekes pristatome darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Konkretus prekių atvežimo nurodytu adresu laikas su klientu suderinamas telefonu: prieš atveždamas prekes su klientu susisiekia mūsų vairuotojas arba kurjeris.

Atsiskaitymo būdai

Bankiniu pavedimu

Užsisakius medžiagas Sveikos statybos internetinėje parduotuvėje už jas atsiskaityti galima bankiniu pavedimu:

 • užsakyme nurodytu el. paštu iš atsakingo vadybininko gaunate išankstinę sąskaitą;
 • apmokate ją įprastu būdu įnešdami grynus pinigus ar atlikdami pavedimą iš savo internetinės banko sąskaitos į vieną iš mūsų sąskaitų;
 • mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį, kurį rasite išankstinėje sąskaitoje, atsiųstoje mūsų pardavimų vadybininko.
Grynaisiais pinigais – atsiskaitoma mūsų ofise

Užsisakius medžiagas Sveikos statybos internetinėje parduotuvėje už jas atsiskaityti galima grynaisiais pinigais:

 • Prekes atsiimant mūsų ofise adresu: Taikos pr. 141C, Kaunas, LT-51132. Darbo laikas: pirmadienis–penktadienis, 8:30–17:00 val.

Neradote reikiamos informacijos D.U.K (dažniausiai užduodamų klausimų) skiltyje?

Susisiekite su mumis el. pašto adresu info@sveikastatyba.lt arba telefonu +370 699 96861.