Pagrindinis » DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Darbo laikas

Koks jūsų darbo laikas?

Užsakymai svetainėje ir paštu uzsakymai@sveikastatyba.lt priimami visą parą, visomis savaitės dienomis.

Į užklausas ir laiškus, taip pat į skambučius tel. +370 605 02747 atsakome darbo dienomis 8:00-17:00 val.

Klausimai apie prekes

Ką daryti, jei prekės aprašyme pateikta informacija yra skirtinga, lyginant su kitais tinklalapiais?

Parašykite mums el. paštu uzsakymai@sveikastatyba.lt, informaciją patikrinsime ir atsakysime jums per 2 d. d.

Ar visos prekės yra kokybiškos?

Taip, visos parduodamos prekės yra kokybiškos. Mes bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie gali patvirtinti prekių kokybę bei prisiimti už tai atsakomybę.

Kaip skaičiuojama galutinė užsakymo kaina?

Tiksli kaina priklauso nuo užsakomų prekių kiekio, svorio bei tūrio ir pristatymo vietos, todėl galutinę kainą klientas matys jam išrašomame pasiūlyme (išankstinėje sąskaitoje) prieš užsakymo patvirtinimą.

Prekių užsakymas

Kaip galima užsisakyti prekes?
 • Svetainėje suformuojant prekių krepšelį ir pateikiant užsakymo krepšelio užklausą. Pasiūlymą (išankstinę sąskaitą) su galutinėmis kainomis atsiunčiame per 2 d. d.
 • El. paštu uzsakymai@sveikastatyba.lt atsiunčiant užsakomų prekių sąrašą su pavadinimais, pasirinktomis savybėmis, kodais ir kiekiais bei informacija, ar atsiimsite prekes patys, ar reikalingas pristatymas. Pateikus užsakymą el. paštu sąskaitą-pasiūlymą (išankstinę sąskaitą) atsiunčiame per 2 d. d.
Ar gali prekes pirkti įmonė?

Taip, prekes gali pirkti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Ar gali už prekes atsiskaityti vienas asmuo, o jas gauti - kitas?

Taip, gali. Tačiau atliekant užsakymą būtina nurodyti šią informaciją: prekes gausiančio asmens vardą, pavardę ir pristatymo adresą arba prekes atsiimsiančio asmens vardą ir pavardę.

Šią informaciją galite pateikti ir po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo, tačiau tai turite padaryti kuo anksčiau rašydami el. pašto adresu uzsakymai@sveikastatyba.lt ir nurodydami šią informaciją: prekes gausiančio ar atsiimsiančio asmens vardą ir pavardę bei užsakymo numerį.

Prekių pristatymas Lietuvoje

Ar galima prekes atsiimti pačiam?

Taip, patvirtinus užsakymą prekes galima atsiimti nemokamai iš mūsų sandėlio Kaune.

Darbo laikas: pirmadienis-penktadienis 9:00-17:00 val.

Dėl prekių atsiėmimo susisiekite individualiai.

Kaip pristatomos prekės?

Koks transportas bus parinktas (apie tai patvirtindamas užsakymą el. paštu informuos atsakingas darbuotojas), priklauso nuo konkretaus užsakymo.

Jei užsakomos prekės yra smulkios ir jų kiekis nedidelis, prekes jums pristatys kurjeris. Jei prekės stambiagabaritės, jų kiekis ar svoris didelis, pristatysime savo transportu.

Per kiek dienų pristatote prekes?

Prekes klientui visada stengiamės pristatyti kuo greičiau, daugeliu atvejų, tikėtina, per 1-5 d. d. skaičiuojant nuo užsakymo patvirtinimo iš atsakingo darbuotojo gavimo arba apmokėjimo už prekes gavimo (jei klientas renkasi atsiskaitymą bankiniu pavedimu arba, jei prekės bus pristatomos naudojantis kurjerių paslaugomis).

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad, jei užsakytų prekių neturime artimiausiame sandėlyje, pristatymo terminas, tikėtina, bus ilgesnis nei aukščiau įvardintas, t. y., užtruks, kol atsivešime iš gamintojo. Visais atvejais apie tikėtiną konkretaus užsakymo pristatymo terminą el. paštu ar telefonu informuoja atsakingas darbuotojas.

Ką reiškia užsakymo statusas?
 • Užsakyta

Užsakymas pateiktas, tačiau dar nevykdomas. Pirma užsakymo būsena, turinti du rezultatus: arba užsakymas atmetamas (netyčia padarytas užsakymas), arba jis patvirtinamas (padaromas apmokėjimas, suderinama užsakymo informacija, teisingai supildomi visi užsakymo duomenys).

 • Laukiama apmokėjimo

Sulaukus apmokėjimo iš banko užsakymo statusas bus pakeistas į Vykdomas.

 • Vykdomas

Užsakymas pradedamas vykdyti. Jei prekė yra sandėlyje, ją pradedame pakuoti. Jei prekės sandėlyje neturime, iškart siunčiamas užsakymas tiekėjui.

 • Atlikta

Užsakymas atsiimtas arba pristatytas gavėjui pasirinktu būdu.

 • Atšaukta

Užsakymas atmestas (netyčia padarytas užsakymas).

 • Grąžinta

Prekė yra grąžinta.

 • Nepavyko

Negautas apmokėjimas iš banko.

Kokiu laiku pristatomos prekes?

Prekes pristatome darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Konkretus prekių atvežimo nurodytu adresu laikas su klientu suderinamas telefonu: prieš atveždamas prekes su klientu susisiekia mūsų vairuotojas arba kurjeris.

Atsiskaitymo būdai

Bankiniu pavedimu

Už prekes atsiskaityti galima bankiniu pavedimu:

 • užsakyme nurodytu el. paštu iš atsakingo vadybininko gaunate išankstinę sąskaitą;
 • apmokate ją įprastu būdu įnešdami grynus pinigus ar atlikdami pavedimą iš savo internetinės banko sąskaitos į vieną iš mūsų sąskaitų;
 • mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį, kurį rasite išankstinėje sąskaitoje, atsiųstoje mūsų pardavimų vadybininko.
Grynaisiais pinigais atsiskaitoma mūsų ofise

Už prekes atsiskaityti galima grynaisiais pinigais:

 • prekes atsiimant mūsų ofise adresu: Pakalnės g. 5, Raudondvaris, Kauno raj., LT-54137. Darbo laikas: pirmadienis-penktadienis 8:00-17:00 val.

Neradote atsakymo?

Susisiekite su mumis el. paštu uzsakymai@sveikastatyba.lt arba tel. +370 605 02747 ir mes atsakysime į jūsų klausimus!