Pagrindinis » Apie mus

Kodėl Sveika statyba?

Visos prekės atitinka griežčiausius Europos bendrijos ir ekologijos standartus, todėl statybos projektai, būsto remontas ar renovacija su šiomis medžiagomis yra betarpiškai susijusi su individualaus namo savininko, jo šeimos narių bei darbuotojų sveikata ir gerove.

Mūsų tikslas yra skatinti žmones labiau rūpintis savo ir artimųjų sveikata bei gera savijauta, įvertinti, kad namuose praleidžiame itin daug laiko, todėl labai svarbu, kokiuose namuose gyvename. Tegul jie nebūna žalingi Jums.

Ekologiškose statybinėse bei apdailos medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, lakiųjų organinių junginių, jos natūraliai subalansuoja drėgmę ir palaiko gerą patalpų oro kokybę, eliminuoja grybelių bakterijas, dulkes ir kitus alergenus.

Sveikas mikroklimatas namuose ypatingai svarbus žmonėms, sergantiems kvėpavimo takų ligomis, kamuojamiems alergijų. Sumažinkite riziką pasirinkdami natūralias ir lengvai perdirbamas statybines medžiagas.

Fermacell plokštės (GPP) pasižymi unikaliomis techninėmis, priešgaisrinėmis bei akustinėmis savybėmis, padeda sutaupyti laiko, nes užtenka vieno sluoksnio, jas galima montuoti visose patalpose, be to, plokštės valo orą. Tai puikus pasirinkimas tiek namams, tiek visuomeninės paskirties objektams.

Esame vienintelis oficialus Fermacell produktų atstovas Lietuvoje

Daugiau

Medienos plaušų plokštės ir vata – natūralūs produktai namo izoliacijai. Pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu, praktiškumu. Tiek plokštes, tiek vatą lengva montuoti, be to, nereikia saugotis, nes produktai nedirgina odos, akių, kvėpavimo takų. Likučius galima perdirbti ir net kompostuoti.

Esame oficialus STEICO produktų atstovas Lietuvoje

Daugiau

Raudonasis vakarų kedras, arba Kanados kedras, tinka ieškantiems subtilaus prabangos akcento ir medžiagiškumo. Kedro mediena tarsi chameleonas adaptuojasi prie skirtingų architektūrinių stilių ir kuriamų erdvių individualumo. Išskirtiniai sprendimai kuriantiems bei atrandantiems naujus pojūčius interjere ir eksterjere.

Priimame individualius specializuotus užsakymus

Daugiau

Susisiekite

Atsiųskite užklausą ir mes su jumis susisieksime!

    Taip pat d. d. 8:00-17:00 val. laukiame jūsų adresu Pakalnės g. 5, Raudondvaris, Kauno raj.